Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową

Rozstrzygnięcie konkursu na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową

Kolejna edycja konkursu na projekt elektronicznej kartki bożonarodzeniowej z życzeniami w języku angielskim zakończona. W tym roku w konkursie brały udział klasy pierwsze technikum i szkoły zawodowej. Został przeprowadzony, jak zwykle, przez nauczycieli języka angielskiego we współpracy z p. Tomaszem Jaroszem, za co bardzo mu dziękujemy. A oto wyniki konkursu: • I miejsce – uczeń klasy I TO – Kamil Kopystyński, II miejsce – uczeń klasy I TME Kamil Poni, III miejsce – również uczeń klasy I TME – Tomasz Kordiak. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone, już tradycyjnie, na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy, zapraszając do udziału w konkursie w przyszłym roku! Joanna Maciejak

kartka_elektroniczna

Kamil Kopystyński Klasa ITO Kamil Kopystyński
klasa ITO
KARTKA KAMIL PONI 1TME Kamil Poni
klasa 1TME
kartka Tomasz kordiak I TME Tomasz Kordiak
klasa 1TME

 

Skip to content