Home » Aktualności » Konkurs “Elektryzujaca pasja”

Konkurs “Elektryzujaca pasja”

16 stycznia 2014r. gościliśmy przedstawicielkę firmy ELEKTROTIM Panią Agnieszkę Majewską – Kunat, która podczas spotkania z uczniami zaprosiła ich do  uczestnictwa w konkursie „Elektryzująca Pasja”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W tegorocznej edycji uczestnicy mają ok 3 miesięcy na przygotowanie autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania. Twórcy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wśród nagród przewidziane są m.in. komputer z oprogramowaniem, Ipod, aparat fotograficzny, tablet oraz inny sprzęt elektroniczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone zostaną podczas uroczystego zakończenia konkursu w trakcie Gali Finałowej.

Na spotkaniu obecna była p. wicedyrektor Danuta Matuszewska oraz koordynator konkursu p. Aldona Tomczak, która przedstawiła zgromadzonym prace uczniów naszej szkoły nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu „Elektryzująca pasja”. Sprzęt audiowizualny przygotował p. Ryszard Otocki.

 Terminarz VII edycji:
Czas na zgłaszanie prac: do 10 marca 2014 r.
Obrady Jury – wybór 15 najlepszych prac: 17 marca 2014 r.
Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 11 kwietnia 2014 r.

 Regulamin konkursu oraz informacje dla szkół dostępne są w linku:

http://www.elektrotim.pl/Spolka/Aktualnosci,news_id,2272.html

Skip to content