Home » Aktualności » LIGOWE ROZGRYWKI NASZYCH SIATKARZY

LIGOWE ROZGRYWKI NASZYCH SIATKARZY

W styczniu br. w I Lidze nasi siatkarze rozegrali 2 mecze – z ZSP Syców przegrany 0:3 oraz z III LO wygrany 3:0.Tymi wynikami zakończyliśmy I rundę rozgrywek ligowych. W sumie 5 meczy – 3 wygrane, 2 przegrane:

  • ZS 18 – LO Syców (3:0 – 3 pkt.)
  • ZS 18 – I LO Oleśnica (2:3 – 1 pkt.)
  • ZS 18 – VII LO W-w (3:1 – 3 pkt.)
  • ZS 18 – ZSP Syców (0:3 – 0 pkt.)
  • ZS 18 – III LO W-w (3:0 – 3 pkt.)

Do tabeli punktowej wpisujemy 10 pkt. W II rundzie (wiosennej) czeka nas kolejne 5 spotkań. W poprzednim sezonie nasi siatkarze wywalczyli IV miejsce w I Lidze na 6 startujących drużyn. W II Lidze o awans do I Ligi walczy 8 drużyn. Skład stały: Piotr Fuławka, Szymon Fuławka, Mateusz Jankowski, Mateusz Kowalski, Jarosław Michoń, Oskar Gaweł, Grzegorz Nowicki, Mateusz Smolnik. Tekst i fot. – J. Homańczuk

Skip to content