Home » Aktualności » KONKURS NA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE ELEKTRYK

KONKURS NA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE ELEKTRYK

7 marca 2014 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego odbyły się eliminacje regionalne KONKURSU NA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ZAWODZIE ELEKTRYK W ROKU 2014. Wzięli w nich udział uczniowie szkół zawodowych województwa dolnośląskiego biorących udział w projekcie „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

W eliminacjach startowały 4 drużyny. Zespół Szkół nr 18 reprezentowali uczniowie z klasy III e:

  • Kamil Kraucz
  • Kamil Najda
  • Kamil Opałka

Zadania oceniała komisja konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Piotr Pogórski

Sekretarz: Przedstawiciel organizatora Konkursu

Członkowie komisji:

  • Danuta Matuszewska
  • Stanisław Różycki
  • Włodzimierz Malta

Konkurs trwał 3 godziny. Przebiegał w bardzo dobrej atmosferze. Reprezentująca naszą szkołę drużyna wykonała zadanie w czasie o połowę krótszym od przewidzianego. I zrobiła to w naprawdę dobrym stylu!

Skip to content