Home » Aktualności » JESTEŚMY NA PODIUM!

JESTEŚMY NA PODIUM!

15.04.2014. na stadionie przy ul. Sztabowej miał miejsce Finał Miejski Licealiady Wrocławskiej w PIŁCE NOŻNEJ. Zakwalifikowały się 4 drużyny reprezentujące: LO XI, LO VII, ZS 4 i ZS 18. W I półfinale LO XI pokonało LO VII 4:0. W II meczu nasza drużyna zremisowała z ZS 4 1:1 (bramka -Sz. Łasiński). Biorąc pod uwagę, że I połowę graliśmy w 10-kę oraz poziom zorganizowania przeciwników, należy pogratulować chłopakom tego wyniku. TO JEST DRUŻYNA Z CHARAKTEREM! O wejściu do finału zdecydowały rzuty karne. ZS 4 wygrał 5:4. Zrewanżował się za październikowe spotkanie w Finale Strefowym, kiedy po remisie 1:1 (bramka – Sz. Łasiński) wygraliśmy w rzutach karnych 11:10. W meczu o III miejsce pokonaliśmy LO VII 2:0 (bramki: Sz. Łasiński, K. Szot). W meczu o złoto po wyrównanej i stojącej na wysokim poziomie grze ZS 4 pokonał LO XI 1:0. Graliśmy w składzie: nieobecny na zdj. Przemysław Lubczyński, Grzegorz Nowicki (bramkarz), Adrian Wątor, Aleksander Krutin, Mariusz Kasperek, Przemysław Mazij, Piotr Strugała, Paweł Jasiński, Szymon Łasiński, Krzysztof Szot, Łukasz Zamojski, Paweł Grzyś, Mateusz Beśka, Kornel Żyża. Bilans tegorocznej Licealiady – 11 spotkań 9 wygranych.

Tekst i fot. – J. Homańczuk

Skip to content