Home » Aktualności » Nasi uczniowie nagrodzeni podczas gali

Nasi uczniowie nagrodzeni podczas gali

17 czerwca br. na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się Finałowa Gala Regionalnego Etapu „Konkursu na najlepszych uczniów w 28 zawodach w roku 2014”, podczas której wręczono nagrody najlepszym w regionie. Uroczystość była zwieńczeniem wieloetapowych zmagań, w których rywalizowali też nasi uczniowie i odnieśli sukcesy!

Przypomnijmy, że

–        uczniowie kl. IV TE:

  • Michał Grzywna
  • Dawid Kazula
  • Rafał Kozłowski

zajęli I miejsce w konkursie na najlepszego ucznia w zawodzie technik elektryk,

–        uczniowie z klasy III e:

  • Kamil Kraucz
  • Kamil Najda
  • Kamil Opałka

zajęli I miejsce w konkursie na najlepszego ucznia w zawodzie elektryk,

–        uczniowie z klasy III sm:

  • Alan Duda
  • Marcin Lorkiewicz
  • Mariusz Czerwiński

zajęli I miejsce w konkursie na najlepszego ucznia w zawodzie ślusarz.

Konkurs zorganizowany był w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” i adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zawodowych, W projekcie wzięło udział 1284 uczniów.

Tekst – E. Sidor, fot. – R. Gaweł

Skip to content