Home » Aktualności » GOŚCILIŚMY PRACODAWCÓW

GOŚCILIŚMY PRACODAWCÓW

18 czerwca 2014 r. gościliśmy w naszej Szkole współpracujących z ZS 18 pracodawców.

Było to już kolejne spotkanie towarzysko –organizacyjne podsumowujące roczną współpracę, za którą Dyrekcja Szkoły złożyła podziękowania. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: ELEKTROTIM S.A., VOLZ HYDRAULIK Sp. z o.o., Donako Sp. z o.o. oraz firm, które pragną rozpocząć z nami współpracę: FORTUM Sp. z o.o., CARGILL Sp. z o.o., MICHAEL BUBOLZ Sp. z o.o. i Polmer Sp. z o.o. Gościliśmy także prodziekanów Wydziałów Mechanicznego i Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz przedstawicieli CKP.

Pan Dyrektor Piotr Lusar opowiedział gościom o tegorocznych osiągnięciach naszych uczniów i nauczycieli, natomiast nauczyciele przedmiotów zawodowych zaprezentowali pracownie elektryczne i mechaniczne, gdzie zwiedzający mogli zapoznać się z nowym wyposażeniem sal.

W dobrej, towarzyskiej atmosferze, powstałej dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i nauczycieli,  prowadzone były rozmowy dotyczące dalszej współpracy.

Spotkanie przygotowali: p. dyr.  Danuta Matuszewska, p. Beata Jamrosz, p. Joanna Nowak, p. Tomasz Jarosz, p. Ryszard Otocki, p. Ryszard Gaweł, p. Stanisław Żurawski oraz nasi uczniowie.

Tekst- Danuta Matuszewska, oprac. – Edyta Sidor, fot. – Marek Jama

 

Skip to content