Home » Aktualności » Konkurs „Wystrój świąteczny klas” rozstrzygnięty!

Konkurs „Wystrój świąteczny klas” rozstrzygnięty!

W ostatnim tygodniu nauki tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 ogłosił konkurs na najładniej przyozdobioną świątecznie salę lekcyjną. I tym razem uczniowie nas nie zawiedli… Wszystkie klasy bardzo solidnie przygotowały się do konkursu: w salach lekcyjnych można było zobaczyć przyozdobione choinki licznymi bombkami, świecącymi lampkami, włosami angielskimi, łańcuchami ozdobnymi – zarówno kupionymi, jak również wykonanymi własnoręcznie. W każdej sali można było wyczuć atmosferę Świąt. Arbitrem sprawdzającym wystrój klas była p. dyr. Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz, która miała bardzo trudne zadanie! 19 grudnia wszystkie sale zostały ocenione, a przyznane punkty SU wliczył do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas. A oto szczegółowe wyniki:

  • I miejsce – klasa ITME (10 punktów)
  • II miejsce – klasa IIITME (9 punktów)
  • III miejsce – klasa IIITO oraz 2e (8 punktów)

Pozostałe klasy:

  • Klasa IITO (7 punktów)
  • Klasa IITME oraz 2so (6 punktów)
  • Klasa ITE (5 punktów)
  • Klasa ITO (4 punkty)
  • Klasa IIITE, Ie oraz 2em (3 punkty)
  • Klasa 3em (2 punkty)

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim klasom za udział w konkursie!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content