Home » Aktualności » Surowce wtórne wywiezione!

Surowce wtórne wywiezione!

18 stycznia 2015 r. był bardzo pracowitym dniem dla członków Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 18. To właśnie na ten dzień zaplanowano wywóz zebranej makulatury oraz plastikowych nakrętek. Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się bardzo solidnie, a duży wkład mieli samorządowcy z klasy II TO, którzy poukładali i zapakowali zebraną makulaturę do kartonów, a plastikowe nakrętki – do foliowych worków.

Na podziękowanie od Samorządu Uczniowskiego zasługują uczniowie klasy III TE, którzy pomogli w wynoszeniu zebranej makulatury do samochodu transportowego. W sumie pracowało piętnaście osób, a trwało to ponad godzinę.

Jak wiemy, w tym roku szkolnym rywalizacja między klasami w ramach Ligi Klas jest bardzo zacięta! Tylko w I semestrze udało nam się zebrać 1460 kg makulatury (!), za co bardzo, bardzo dziękujemy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szkolnym, w ciągu dwóch semestrów zebraliśmy 1000 kg. Już więc pobiliśmy rekord, a przecież jeszcze tyle miesięcy do końca roku…

W tym samym dniu przyjechał też kurier po zebrane przez nas baterie. W I semestrze zebraliśmy ich 150 kg. A przypomnijmy, że w całym ub. roku – 200 kg.

Zapraszamy więc do SPEKTAKULARNEGO bicia rekordów w zbiórkach surowców wtórnych! Pozdrawiamy!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – E. Sidor

Skip to content