Home » Aktualności » „Targi pracy i prezentacji zawodów”

„Targi pracy i prezentacji zawodów”

We wtorek 13.01.2015r. w Centrum Kongresowym  przy Hali Stulecia odbyły się kolejny już raz targi edukacyjne organizowane przez Centrum Informacji Zawodowej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim. Uczniowie gimnazjów i szkół średnich mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną zarówno we Wrocławiu, jak i na Dolnym Śląsku. Nasza Szkoła, jak co roku, przygotowała atrakcyjną ofertę i stoisko przyciągające uwagę odwiedzających targi gimnazjalistów. Na dużym ekranie prezentowany był film, na którym można było zobaczyć, jak przebiega kształcenie w  poszczególnych zawodach, w których kształcą się nasi uczniowie. Chętni otrzymywali profesjonalnie przygotowane ulotki i szkolne kalendarze. Zainteresowanym bardziej szczegółowych informacji udzielali uczniowie naszej szkoły pracujący na stoisku: Andrzej Mierzwiak i Damian Żerdziński ożywiający naszą Maskotkę oraz Mateusz Olszewski i Szymon Mazur. Kompetencją i urokiem osobistym przykuwali uwagę zwiedzających, a Maskotka budziła szczególne zainteresowanie, ofiarnie pozując do licznych zdjęć.

Tekst – B. Jamrosz, fot. – R. Gaweł

Skip to content