Home » Aktualności » Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet w naszej szkole

W naszej szkole obchodzono jedno z najpiękniejszych świąt płci pięknej – czyli Dzień Kobiet, który w tym roku przypadł na niedzielę. Zatem z poprzedzający ją piątek  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wszystkie klasy, pokój nauczycielski, gabinety Dyrekcji, administracji oraz gabinet pielęgniarki, składając wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Dzięki przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego chociaż na chwilkę wszystkie mogły przenieść do dawnych czasów, każda bowiem otrzymała goździka i parę rajstop. Wręczono Paniom także piękne kartki z życzeniami podpisane przez męską część Samorządu!!! A oto życzenia:

Z okazji  Dnia Kobiet
męska część Samorządu Uczniowskiego
życzy Pani
spełnienia wszystkich marzeń, wiele radości
i całorocznego rozpieszczania
przez mężczyzn!
Wszystkiego najlepszego!

 

Tekst – R. Grzybowska, fot. – M. Żołnierczyk

Skip to content