Home » Aktualności » Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

Wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym

W bieżącym roku szkolnym członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS 18 bardzo chętnie pomagają oraz biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. Tym razem włączyliśmy się w akcję charytatywno – sportową, czyli wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym. Aby wziąć udział w tej akcji musieliśmy pozyskać sponsorów, którzy za każde nasze okrążenie wokół Pergoli przy Hali Stulecia zapłacą 5zł. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji.

Oto szczegółowy plan dnia:

9.00 – 10.00 potwierdzenie przybycia w punkcie zgłoszeniowym (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja,  szkoły ponadgimnazjalne i zespoły szkół) oraz odbiór kart kontrolnych

9.40 – 9.55  – rozgrzewka dla dzieci i młodzieży

9.55-10.00 – powitanie

10.00-11.50 – bieg dzieci i młodzieży

11.50-12.00 – wręczenie dyplomów uczestniczącym placówkom

Zarówno sponsorzy, jak i my nie zawiedliśmy podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci na rzecz, których cała impreza została zorganizowana  20 marca 2015 r. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. prof. R. Grzybowską oraz p. prof. M. Wojtowiczem przebiegli ponad 100 okrążeń wokół Pergoli. Zarówno pogoda, jak i dobre humory wszystkim dopisywały!

Bardzo dziękujemy sponsorom –  zarówno firmom, jak i sponsorom indywidualnym.

Tekst – R. Grzybowska, fot. – K. Pędzik

Skip to content