Home » Aktualności » Jesteśmy Wicemistrzami Wrocławia!

Jesteśmy Wicemistrzami Wrocławia!

W dniach 25 i 27.03 2015 r. rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła srebrny medal, ulegając w ostatniej minucie  dramatycznego meczu o złoto zespołowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego Junior (12:13).

W eliminacjach pokonaliśmy reprezentację IV LO (13:5) oraz zespół VI LO (15:13).

W meczach o wejście do półfinału  wygraliśmy z drużyną XI LO (13:8) i ulegliśmy SMS-owi Junior (8:12) ,  z którym zmierzyliśmy się w późniejszym finale.

W meczu półfinałowym odnieśliśmy zwycięstwo nad Reprezentacja LO VI  (15:9)

Całej drużynie należą się wyrazy uznania za ambitną walkę i wiarę w zwycięstwo.

Drużyna ZS 18 wystąpiła w składzie :

Daniel Nowak, Marcin Jaworski, Patryk Kort , Piotr Szmit ( kl. IV TSA), Mateusz Sobczak (kl. IV TE ), Dawid Śliwiński (kl. IV TO ), Paweł Szkudlarek, Paweł Szczypiński (kl. III TME ), Jakub Kolis (kl. II TO ), Sebastian Wieczorek, Dominik Baranek, Patryk Stark (kl. 2e), Kamil Cebula (kl. II TE ).

 W dniu 8 kwietnia 2015 r. nasza drużyna weźmie udział w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej. Trzymajcie kciuki!

Tekst i fot. – D. Dul

 Gratulujemy Zawodnikom i Pani Trener – Dorocie Dul!

Skip to content