Home » Aktualności » ELEKTRYZUJĄCA PASJA PO RAZ ÓSMY

ELEKTRYZUJĄCA PASJA PO RAZ ÓSMY

17 kwietnia 2015 r. w Sali Rycerskiej Ratusza we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala podsumowująca ósmą edycję „Elektryzującej Pasji”. Ten Konkurs organizowany przez firmę Elektrotim S.A. ma coraz większy zasięg terytorialny. Znacząco wzrosła liczba szkól i uczestników w nim startujących, prezentujących swoje pasje. Mamy przyjemność rokrocznie brać w nim udział.

W tym roku po raz pierwszy swoją pasję zaprezentował uczeń zasadniczej szkoły zawodowej. Bartosz Grabowski z kl. II so przedstawił swoje zainteresowania i działania dotyczące montażu, napraw i uruchamiania ukochanych motocykli. Prezentacja nosiła tytuł „ Moje motocykle”. Opiekunem ucznia był pan prof. Ryszard Otocki.

Chociaż uczeń nie zdobył najwyższych laurów, został zauważony w tym znakomitym gronie pasjonatów. Ponieważ Bartosz prezentuje ogromny potencjał, można mieć nadzieję na jego przyszłe sukcesy.

Poziom prezentowanych pasji, sposób ich prezentacji i szeroki wachlarz zainteresowań uczniów różnego typu szkól ponadgimnazjalnych zaskakiwały i zadziwiały przybyłych na uroczystość gości. Jak zwykle była to okazja do spotkania niezwykłych młodych ludzi z ciekawymi pomysłami.

Tekst – D. Matuszewska, fot. – M. Jama

 

Skip to content