Home » Aktualności » BYLIŚMY U GIMNAZJALISTÓW Z NASZĄ OFERTĄ EDUKACYJNĄ

BYLIŚMY U GIMNAZJALISTÓW Z NASZĄ OFERTĄ EDUKACYJNĄ

Od pierwszych dni marca nasi nauczyciele w towarzystwie  uczniów spotykają się z przyszłymi absolwentami trzecich klas gimnazjów we Wrocławiu i w miejscowościach oddalonych od Szkoły w promieniu 30 km, aby przedstawić ofertę edukacyjną Zespołu Szkół nr 18 na rok szkolny 2015/2016. Formuły tych spotkań są różne i dostosowane do potrzeb gimnazjalistów. Dominują targi ofert edukacyjnych i prezentacje w dużych salach. Zależy nam na przyjaznej atmosferze towarzyszącej prezentacji możliwości kształcenia się w technikum i w zasadniczej szkole zawodowej. Pokazujemy wyposażenie Szkoły, opowiadamy o tym, jaki jest poziom kształcenia zawodowego oraz przedstawiamy możliwości podejmowania pracy – nawet zaraz po ukończeniu edukacji w ZS 18. Prezentujemy też wszystkie sukcesy naszych uczniów.

Spotkania prowadzili do tej pory: p. Dorota Dul, p. Beata Jamrosz, p. Anna Karczmarek, p. Joanna Nowak, p. Magdalena Plan, p. Dorota Śmietanka oraz p. Ryszard Otocki.

Tekst – D. Matuszewska, fot. – M. Jama

Skip to content