Home » Aktualności » TARGI PRACY

TARGI PRACY

23 kwietnia 2015 r. z inicjatywy pani Dyrektor Danuty Matuszewskiej po raz pierwszy zostały zorganizowane dla kończących szkołę uczniów klas czwartych technikum TARGI PRACY. Do prezentacji ofert zatrudnienia zostali zaproszeni zarówno zaprzyjaźnieni ze szkołą, jak i nowi pracodawcy: ELEKTROTIM S. A. , DONAKO SP. Z O.O. , FORTUM SP. Z O.O. , JUNGHEINRICH SP. Z O.O , NEODYNAMIC SP. Z O.O. , PNEUMAT SYSTEM SP. Z O.O. , VOLZ HYDRAULIK SP.Z O.O.

Targi rozpoczęły się od krótkich prezentacji firm. Ta część wzbudziła duże zainteresowanie i  przykuła uwagę uczniów. W drugiej części rozpoczęły się już indywidualne rozmowy z poszczególnymi pracodawcami dotyczące szczegółowych oczekiwań stawianych potencjalnym pracownikom.

Atmosfera spotkania była znakomita, ponieważ  pracodawcy lub ich przedstawiciele byli kompetentni i świetnie przygotowani do tego spotkania. I choć kilka firm po raz pierwszy odwiedziło Szkołę, udzieliła im się przyjazna atmosfera.

Mamy nadzieję, że niektóre rozmowy zakończą się podpisaniem umów o pracę. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom Targów.

Tekst – Danuta Matuszewska, fot. – M. Jama

Skip to content