Home » Aktualności » Podziękowana dla Samorządu Uczniowskiego

Podziękowana dla Samorządu Uczniowskiego

W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 bardzo chętnie pomagał innym i nadal pomaga!!! Za włożony trud, wysiłek oraz zaangażowanie powoli… powoli… przychodzą do Szkoły podziękowania! Członkowie Samorządu Uczniowskiego bardzo są dumni, iż nasze starania SĄ zauważane i doceniane.

Przypomnijmy, że w tym roku szkolnym udało nam się w ramach akcji „Góra Grosza” uzbierać 63 kg grosików ( 30 891 monet). Po raz pierwszy wzięliśmy udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym. Aby w nim uczestniczyć, musieliśmy pozyskać sponsorów, którzy za każde nasze okrążenie wokół Pergoli przy Hali Stulecia mieli zapłacić 5zł. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na opłacenie rehabilitacji podopiecznym Fundacji.

Za nasz trud otrzymaliśmy podziękowania, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Pozdrawiam! Opiekunka SU – R. Grzybowska

 

Gora_grosz_2015_01 bieg_01 . bieg_02

 

Skip to content