Home » Aktualności » Konkurs w ramach Ligi Klas

Konkurs w ramach Ligi Klas

Samorząd Uczniowski zaprasza trzyosobowe reprezentacje klas do udziału w „Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej”, który odbędzie się w środę (20 maja) w sali 208 na 4. i 5. godzinie lekcyjnej. Prosimy wychowawców o wybranie drużyn. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

UWAGA! Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas! Zapraszamy!!!

Samorząd Uczniowski przypomina, iż Liga Klas trwa do KOŃCA MAJA. Do tego czasu klasy mogą przynosić makulaturę, baterie, grosiki oraz plastikowe nakrętki, w zamian za co otrzymają cenne punkty! Na zakończenie rywalizacji zostanie przeprowadzony konkurs z okazji  Dnia Dziecka!

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim wychowawcom za zaangażowanie oraz za wytypowanie uczniów do konkursów oraz do wszystkich akcji prowadzonych przez nas w ZS 18!

Skip to content