Home » Aktualności » Nagrodzeni za projekty badawcze!

Nagrodzeni za projekty badawcze!

W dniu 19 kwietnia br. w Zamku Topacz znajdującego się pod Wrocławiem odbyła się gala podsumowująca udział młodzieży w  „Uczniowskich Mini Projektach Badawczych w Zakresie Innowacyjnego Zastosowania w Praktyce z Danego Zawodu”.

Nagrody i dyplomy odebrali: Patrycja Cichalewska, Kacper Lesiewicz i Jakub Sitarski za I miejsce za projekt z obszaru nauk przyrodniczych zatytułowany ”Badanie stanu środowiska wokół szkoły oraz miejsca zamieszkania”. Zwycięzcy byli przygotowywani przez p. prof. Dianę Grycner.

Nagrodzeni zostali też tegoroczni maturzyści: Kacper Boguszewski i Bartosz Ostryżniuk za zajęcie III miejsca za projekt z obszaru nauk elektrycznych pt. „Modernizacja (projekt i wykonanie) przedniego pneumatycznego zawieszenia motocyklu własnej konstrukcji, wyposażonego w dodatkowy układ pompowania kół wraz z możliwością pomiaru ciśnienia”. Opiekunem projektu był. p. prof. Ryszard Gaweł.

Uczniom i ich opiekunom towarzyszył na uroczystości p. dyr. Piotr Lusar.

Tekst – E. Sidor, fot. – R. Gaweł i J. Sitarski

Skip to content