Home » Aktualności » Spotkanie z pracodawcami

Spotkanie z pracodawcami

10 czerwca 2015 r. odbyło się spotkanie Dyrekcji Szkoły z Pracodawcami podsumowujące współpracę w roku szkolnym 2014/2015.

Zaproszonych gości powitała  p. dyr. Danuta Matuszewska. Pan dyr. Piotr Lusar  wręczył podziękowania pracodawcom, którzy wspierali kształcenie zawodowe naszych uczniów w tym roku szkolnym.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Firm:

– ABB Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu,

– ELEKTROTIM S. A.

– DONAKO  S. A.

– Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

– InTechnologia Sp. z o.o.

– Jungheinrich Sp. z o.o.

– Pneumat System Sp. z o.o.

-VADEX S.A.

– Volz Hydraulik Sp. z o.o.

 oraz :

– Dziekan  i Prodziekani  Wydziału Elektrycznego  PWR,

– Szef Działu Promocji Wydziału Mechanicznego,

– Dyrektor  CKP ,

– Kierownik działu kształcenia ponadgimnazjalnego Wydziału Edukacji.

Uczestnicy spotkania podsumowali  rok współpracy oraz zaproponowali i zaplanowali wspólne działania na kolejny rok. Dyrekcja Szkoły zaprezentowała im nasze osiągnięcia oraz nowe wyposażenie pracowni specjalistycznych. Pracodawcy apelowali o większą liczbę absolwentów wszystkich zawodów kształconych w naszej Szkole, ponieważ bardzo brakuje w ich Firmach wykształconych i wykwalifikowanych młodych ludzi. Pan prof. dr hab. inż. Waldemar Rebizant prosił, by zachęcać naszych absolwentów technikum do kontynuowania nauki na Politechnice Wrocławskiej. Nowi pracodawcy, którzy wyrazili chęć współpracy  z nami, z  zainteresowaniem poznawali specyfikę kształcenia młodzieży w naszej Szkole i z uwagą  oglądali wyposażenie pracowni specjalistycznych.

Tekst : D. Matuszewska, fot. – M. Jama

Skip to content