Home » Aktualności » Pan Profesor też pobiegł!

Pan Profesor też pobiegł!

42 195 metrów – tyle do pokonania mieli maratończycy 33. PKO Wrocław Maratonu, który odbył się 13 IX – w niedzielę.  Trasa tegorocznego biegu prowadziła ul. Różyckiego, al. Kochanowskiego, ulicami: Toruńską, Boya-Żeleńskiego, Kasprowicza, Żmigrodzką, Nowaka-Jeziorańskiego, Pilczycką, Królewiecką, Lotniczą, Legnicką, Podwalem, Grabiszyńską, Hallera, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Sienkiewicza i Grunwaldzką. Była atrakcyjna i prowadziła pięknymi zakątkami Wrocławia.

We wrocławskim maratonie 2015 wystartowało 4901 zawodników. Jednym z nich – z numerem 4488 był nasz Pan Profesor  Mirosław Wojtowicz. Punktualnie o godz. 9 maratończycy wyruszyli na liczącą 42,195 km trasę. Maraton we Wrocławiu miał tradycyjnie już swój start i metę na Stadionie Olimpijskim.

Tekst i fot. – E. Sidor

Skip to content