Home » Aktualności » SUS

SUS

11-12 czerwca klubowicze SUS, do którego należy nasza Szkoła, spotkali się, aby podsumować roczną pracę z praktyką Obserwacja Wybranych Uczniów. Nasi liderzy: p. Izabela Omelaniuk i p. Radosław Koch wraz z uczestnikami konferencji poddali refleksji dotychczasowe doświadczenia z realizacji praktyki, planowali działania wspierające OWU, zastanawiali się nad trudnościami, które mogą pojawić się nad praktyką i sposobami na ich przezwyciężenie. Do niewątpliwych sukcesów płynących z dotychczasowej praktyki OWU zaliczyli: korzyści dla uczniów obserwowanych, innych uczniów i nauczycieli oraz wzmocnienie kultury pracy szkoły. Obserwacje sprawiły, że nauczyciele zmienili swoje metody pracy, zauważyli więcej rzeczy, poznali bliżej swoich uczniów a to, co zaplanowali dla ucznia wpłynęło na całą klasę.

Opracowała Izabela Omelaniuk

 

Skip to content