Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu plastycznego!

Znamy wyniki konkursu plastycznego!

W poniedziałek 21 września 2015 r. dwuosobowe reprezentacje ośmiu klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej wzięły udział w pierwszym w tym roku szkolnym konkursie plastycznym w ramach Clean Up the World. Zadaniem uczestników było napisanie „Dzień sprzątania Ziemi” lub „Clean Up the World” w technice graffiti – w przeciągu dwóch godzin lekcyjnych. Zadanie konkursowe okazało się tak trudne, że każda z drużyn pracowała nie dwie, a trzy godziny wraz z przerwami! Efekt prac jest zaskakujący! Każda drużyna dzielnie walczyła o cenne punkty. Nad przebiegiem rywalizacji czuwały: pani Agnieszka Pelc , opiekunka SU – pani Renata Grzybowska oraz członkowie SU.
23 września wszystkie prace zawisły na ścianie szkolnego korytarza i zostały ocenione przez p. dyr. Elżbietę Wachowską-Karaśkiewicz. Wybór nie był łatwy. Oto wyniki:
– I miejsce – kl. I eo
– II miejsce – kl. I TO
– III miejsce – kl. I TE
– wyróżnienia: kl. II TE i kl. I TME.
Był to pierwszy konkurs w IV edycji Ligi Klas. Za udział w nim przyznano następujące punkty:
– 10 punktów dla kl. I eo
– 9 punktów dla kl. I TO
– 8 punktów dla kl. I TE
– po 6 punkty dla klas: II TE, I TME
– pozostałe klasy po 4 punkty.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za uczestnictwo oraz za ciężką pracę!!!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Gaweł, K. Oberman

Skip to content