Home » Aktualności » Makulatura wywieziona!

Makulatura wywieziona!

Na 6 października 2015 roku zaplanowany został wywóz zeszłorocznej zebranej makulatury przez Samorząd Uczniowski. To dzięki WAM udało nam się zebrać ponad 3250 kg tego surowca wtórnego!!! Samo załadowanie zebranej makulatury na samochód zajęło prawie dwie godziny. A na ogromne podziękowania od Samorządu Uczniowskiego oraz od wychowawczyni p. prof. Renaty Grzybowskiej zasługują uczniowie klasy IV TME, którzy przenieśli całą zebraną makulaturę z boksów do samochodu transportowego. Cały dochód z jej sprzedaży surowca zostanie przekazany Samorządowi Uczniowskiemu na zakup prezentów oraz słodkich upominków za nadchodzące konkursy.

Przypominamy, że od 1 października ruszyła kolejna edycja Ligi Klas… i już teraz liczymy na Was. Może i tym razem pobijemy kolejny rekord w zebranych kilogramach!!!  Zbieramy plastikowe nakrętki, makulaturę, baterie, grosiki, suchą karmę dla zwierząt, zużyte telefony komórkowe oraz książki dla dzieci.

Tekst – R. Grzybowska, fot. – E. Sidor

Skip to content