Home » Aktualności » Pojechały do dzieci na Kozanów

Pojechały do dzieci na Kozanów

W ubiegłym roku szkolnym, w listopadzie Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę pluszowych zabawek dla biednych dzieci. Udało się zebrać cztery duże worki pluszaków, które dopiero wczoraj zostały przekazane w dobre ręce – mianowicie Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Jadwigi we Wrocławiu – Kozanowie, która przekaże zabawki dzieciom w czasie festynu parafialnego oraz 6 grudnia – na św. Mikołaja. Z zabawkami długo nie mogły się rozstać trzy panie: p. prof. Agata Hoffmann, p. prof. Renata Grzybowska i p. prof. Edyta Sidor. Bo jak tu nie przytulić tak rozkosznych pluszaków…

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom ZS 18, którzy włączyli się w tę akcję.

Tekst – R. Grzybowska i E. Sidor, fot. – E. Sidor i A. Hoffmann

Skip to content