Home » Aktualności » Znamy wyniki szkolnego etapu XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej!

Znamy wyniki szkolnego etapu XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej!

17 listopada 2015 r. w naszej szkole został przeprowadzony etap szkolny XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej organizowanej przez Diecezję Łowicką. Hasło tegorocznej edycji Olimpiady brzmi: “Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”. Hasło nawiązuje do homilii Jana Pawła II w Łowiczu w dniu 14 czerwca 1999 roku poświęconej tematyce wychowania. Jednocześnie stwarza okazję do włączenia się w dzieło duchowych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, których inicjatorem był właśnie Święty Jan Paweł II.

Oto wyniki szkolnego etapu:

Maciej Zdunek z kl. 2 TME – I miejsce

Konrad Szprot z kl.1TO – II miejsce

Piotr Jarczewski z kl. 1 TME – III miejsce

Łukasz Nowak z kl. 1TME – IV miejsce

13 stycznia 2016 r. przeprowadzony  zostanie etap diecezjalny, a w dniach od 31 marca do2 kwietnia 2016 r. –  etap ogólnopolski, który odbędzie się w Łomży.

Tekst i fot. – J. Leśniowski

Skip to content