Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu manualnego!

Rozstrzygnięcie konkursu manualnego!

W czwartek 28 stycznia 2016 roku w sali 211 na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się konkurs manualny dla uczniów naszej szkoły zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Do konkursu zostały zaproszone dwuosobowego drużyny, które w ciągu jednej godziny lekcyjnej musiały wykonać dwie postacie z plasteliny. Każda drużyna musiała ulepić dwie postacie, które wcześniej wylosowała – na przykład smoka, żabę, ślimaka – drużyny miały przygotowane stanowiska do pracy, miały całe opakowanie plasteliny oraz przewodnikiem jak lepimy z plasteliny – krok po kroku. Do konkursu zgłosiło się 12 drużyn, a efekty prac zaskoczyły wszystkich!!!

Oto wyniki konkursu:

– I miejsce – kl. II TO – 12 głosów
– II miejsce – kl. I TO – 11 głosów
– III miejsce – kl. II TME, kl. II TE – 6 głosów
– wyróżnienia  – kl. I TME – 5 głosów

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach IV edycji Ligi Klas. Gratulujemy!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – E. Sidor, R. Gaweł. R. Grzybowska

Skip to content