Home » Aktualności » Polonez dla Fredry odtańczony przez naszych maturzystów!

Polonez dla Fredry odtańczony przez naszych maturzystów!

W piątek 29 stycznia 2016 roku w samo południe kilka tysięcy maturzystów zatańczyło poloneza dla Fredry. I tym razem nie zabrakło naszych uczniów, którzy przybyli na wrocławski Rynek wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. prof. Zofią Bronowicką oraz p. prof. Renatą Grzybowską. Poloneza odtańczyła także nasza Maskotka, którą ożywił Łukasz Korzeniecki z klasy IV TE. Nasza Maskotka naturalnie wzbudziła ogólne zainteresowanie i… oczywiście wszędzie byliśmy widoczni!

Życzymy wszystkim, którzy odtańczyli na Rynku poloneza, by bez problemu zdali wszystkie egzaminy maturalne – w myśl przysłowia: „Kto tańczy, ten zdaje”!

Polonez dla Fredry

http://www.wroclaw.pl/wroclaw-polonez-dla-fredry

Tekst – R. Grzybowska, fot. – maturzyści

Skip to content