Home » Aktualności » Przed nami kolejny konkurs!

Przed nami kolejny konkurs!

Samorząd Uczniowski, z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, zaprasza trzyosobowe reprezentacje klas do udziału w konkursie, który odbędzie się w poniedziałek (25 kwietnia) od 2. godziny lekcyjnej. Uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: – manualnej – polegającej na wykonaniu plakatu (sala 211, 2. godzina lekcyjna), – teoretycznej (sala 208, 3. i 4. godzina lekcyjna). Wychowawcy proszeni są o wybranie jednej drużyny do obu części konkursu. Na zwycięzców czekają cenne nagrody! UWAGA! Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas! Zapraszamy!!! Jednocześnie Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim Wychowawcom za zaangażowanie uczniów w międzyszkolną rywalizację Ligi Klas.

Skip to content