Home » Aktualności » ZAPROSZENIE dla naszych MATURZYSTÓW sprzed 50 lat

ZAPROSZENIE dla naszych MATURZYSTÓW sprzed 50 lat

Zaproszenie

Rok 2016 jest szczególny, bo upłynęło dokładnie 50 lat od otrzymania przez nas świadectw maturalnych. Trzeba to oczywiście uczcić. Dlatego też zapraszamy wszystkich Absolwentów z dwóch klas maturalnych: klasy VA (wychowawca – Józef Kornas) i klasy VB (wychowawca – Antoni Szabłoński) na wspólne spotkanie na terenie naszej dawnej szkoły.

Spotkanie odbędzie się w piątek 20 maja 2016 o godzinie 12:30 na terenie obecnego Zespołu Szkół nr 18 we Wrocławiu przy ul. Młodych Techników 58.

Rozpocznie się ono rejestracją i wzajemnym przywitaniem. Następnie będziemy mieli możliwość zwiedzenia gmachu szkoły i zapoznania się ze zmianami, jakie zaszły w nim od naszych czasów.

Oczekujemy, że ta oficjalna część programu zakończy się około godziny 14:00. Na dalszy przebieg naszego spotkania mamy dla wszystkich zainteresowanych następującą ofertę:

W Ośrodku Żar-Med Sp.z o.o. w Żarowie przy ul. Słowackiego 6 mamy zarezerwowany pobyt z obiadokolacją, noclegiem w pokojach hotelowych 1-,2- i 3-osobowych oraz ze śniadaniem następnego dnia. Koszt –  150 zł za osobę.  Resztę musimy zorganizować we własnym zakresie. Dla zainteresowanych jest możliwe przedłużenie pobytu na następny dzień.

Mamy nadzieję, że wszyscy obecni na spotkaniu w szkole zechcą skorzystać później z wyżej wymienionej  oferty. Liczymy na dojazd do Żarowa prywatnymi samochodami, w których, mamy nadzieję,  znajdą się miejsca dla Kolegów niezmotoryzowanych. Wyjazd nastąpi bezpośrednio po zakończeniu programu w szkole.

Całe nasze spotkanie ma charakter nieoficjalny, dlatego nie ma żadnego wpisowego ani obowiązku i ostatecznego terminu zgłaszania swojego udziału. Wystarczy przyjść do szkoły.

Ze względu na gospodarzy Zespołu Szkół nr18 bardzo prosimy, żeby te osoby, które mają ochotę uczestniczyć w spotkaniu, dały nam znać. Wiadomość można przesłać jako e-mail na adres jszuster@stofanet.dk lub przekazać telefonicznie, dzwoniąc albo wysyłając smsa na komórkę +45 91974191.

Mamy też do Wszystkich, którzy przeczytają tę wiadomość, ogromną prośbę. Otóż zaproszenie to zostało wysłane do małej grupy Kolegów, z którymi mieliśmy kontakt, dlatego prosimy Was, bez względu na to, czy macie zamiar uczestniczyć w spotkaniu, czy też nie weźmiecie w nim udziału, byście przesłali jego treść do wszystkich znajomych z klasy. Dla odświeżenia pamięci załączamy listę Absolwentów – rocznik 1966 z obu wymienionych klas.

Mamy nadzieję, że ta wiadomość dotrze do jak największej grupy osób i będziemy mogli w maju spotkać się z wieloma Kolegami, których nie widzieliśmy od czasu matury.

Pozdrawiamy

Samozwańczy komitet organizacyjny.

link do Zespołu Szkół nr 18: www.zs18.wroc.pl

Link do Ośrodka Żar-Med: www.zar-med.pl

lista

Skip to content