Home » Aktualności » SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI

SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI

9 czerwca  2016 r obyło się kolejne spotkanie z pracodawcami. Uczestniczyli w nim przedstawiciele 20 firm.  Byli wśród nich nowi pracodawcy, którzy rozpoczynają współpracę ze Szkołą, i ci, którzy od lat są z nami. Na zaproszenie odpowiedzieli też przedstawiciele instytucji, organizacji i uczelni oraz  Wydziału Edukacji. Była to znakomita okazja, aby przedstawić wszystkim gościom najważniejsze działania, jakie miały miejsce w kończącym się roku szkolnym, oraz osiągnięcia uczniów – szczególnie te, które dotyczą efektów kształcenia zawodowego w postaci wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Zaprezentowaliśmy też sukcesy naszych uczniów w konkursach i działaniach pozalekcyjnych.  Wręczyliśmy podziękowania za współpracę Firmom : CKP, CARGILL, DONAKO, ELEKTROTIM, FORTUM, JUNGHEINRICH, MANPOWER, PNEUMAT SYSTEM, SCHUMACHER, 3M , VOLZ HYDRAULIK, ZAE oraz Wydział Elektryczny i Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej.

Nowym gościom zaprezentowaliśmy nasze pracownie specjalistyczne. Posumowaniem spotkania były rozmowy o dalszych  wspólnych działaniach w kolejnym roku szkolnym. Nauczyciele przedmiotów zawodowych mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Firm o możliwościach realizacji różnych przedsięwzięć.

Dobrą i miłą atmosferę zapewnili uczniowie klas: 3TME, 3TE i 2TE, którzy pomogli w organizacji spotkania.

Organizacja spotkania i tekst – Danuta Matuszewska, zdjęcia Marek Jama

Skip to content