Home » Aktualności » Znamy wyniki konkursu z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Znamy wyniki konkursu z okazji Narodowego Święta Niepodległości

7 listopada 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w ramach V już edycji Ligi Klas konkurs z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Do konkursu zgłosiły się dwuosobowe reprezentacje czternastu klas, które dzielnie walczyły o zdobycie kolejnych ligowych punktów.

Konkurs przeprowadzony był w sześciu rundach. Pierwsza, druga, trzecia oraz szósta składały się z zadań zamkniętych; w rundzie czwartej uczestnicy odpowiadali na pytania otwarte; a runda piąta – to historia na fotografii.  Każda drużyna mogła zdobyć maksymalnie 47 punktów – za każdą prawidłową odpowiedź przyznawano po jednym punkcie. Najwięcej trudności sprawiła uczestnikom runda czwarta – jednak każda drużyna dzielnie walczyła! Rywalizacja była bardzo zacięta!!!

A oto wyniki!

• I miejsce – kl. 3TE (30 punktów)
  • II miejsce – kl. 2TME (27 punktów)
  • III miejsce – kl. 3TO, 1TME, 1TEB (26 punktów)
  • wyróżnienie – kl. 3TME (25 punktów)

Oto przyznane punkty do III edycji Ligi Klas:

• kl. 3TE – 10 punktów
  • kl. 2TME – 8 punktów
  • kl. 3TO, kl. 1TME, kl. 1TEB – po 6 punktów
  • kl. 3TME – 4 punkty
  • pozostałe klasy – po 2 punkty.

Samorząd Uczniowski gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział.

Tekst i fot. – R. Grzybowska