Home » Aktualności » Szczególna akcja z okazji Dnia Życzliwości!

Szczególna akcja z okazji Dnia Życzliwości!

Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającego się Dnia Życzliwości ma zaszczyt zaprosić dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego pisania listów do chorych dzieci. Jest to pierwsza tego typu akcja charytatywna w Zespole Szkół nr 18. Liczymy na Waszą pomoc!!! Pisanie listów odbędzie się 21 listopada (w poniedziałek) w sali 211 na trzeciej godzinie lekcyjnej. Prosimy o zabranie ze sobą przyborów (pisaków, kredek, farb itp.). Każda drużyna otrzyma kolorowe kartki, na których będzie mogła wykonać zadanie. Czas trwania pisania listów do 1 godzina lekcyjna. Uwaga! Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas! Zapraszamy!!!

Więcej o akcji:
www.marzycielskapoczta.pl

Skip to content