Home » Aktualności » Niezwykła akcja z okazji Dnia Życzliwości!

Niezwykła akcja z okazji Dnia Życzliwości!

21 listopada 2016 roku Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 18 zaprosił dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego pisania listów do chorych dzieci w ramach marzycielskiej poczty. Była to pierwsza tego typu akcja charytatywna w naszej Szkole. I jak zwykle – uczniowie nas nie zawiedli. Do pisania listów przygotowali się bardzo solidnie – zabrali ze sobą kredki, pisaki, a przede wszystkim z serca pisali do dzieci. W listach pojawiły się ulubione postacie z bajek, serduszka i, co najważniejsze, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Najpiękniejsze listy napisali uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej – za co bardzo dziękujemy!!!! Wszystkie listy zostały zeskanowane, opisane i wysłane przez Samorząd Uczniowski do Adresatów.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w tej niezwykłej akcji charytatywnej!!!

Tekst – R. Grzybowska, fot. – R. Grzybowska i K. Łasiński

Skip to content