Home » Aktualności » Klasowe Wigilie

Klasowe Wigilie

22 grudnia 2016 r. czyli ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia był wyjątkowy. Już od godziny 9:00 uczniowie nakrywali w salach do stołu, by rozpocząć uroczyste wigilijne spotkania. Te były przygotowywane przez wiele dni. Młodzież wraz z Rodzicami i Wychowawcami zaplanowała menu oraz zadbała o odpowiedni świąteczny wystrój. Podczas spotkań wigilijnych atmosfera była wyjątkowa, a życzenia – często wzruszające.

Najpóźniej, bo o godz. 12:00  odbyła się Wigilia kl. III TME. Dzięki uprzejmości Rodziców jednego z uczniów już po raz drugi miała miejsce w wytwornym lokalu GLAMOUR. Menu przygotował szef kuchni pochodzący z Lwowa.

Mamy przyjemność zaprezentować fotoreportaż z Wigilii pięciu klas, które postanowiły swoje spotkania uwiecznić na zdjęciach.

Tekst – E. Sidor, fot. – uczniowie, R. Gaweł

Skip to content