Home » Aktualności » AWANS NASZYCH PIŁKARZY I DALSZE ROZGRYWKI!

AWANS NASZYCH PIŁKARZY I DALSZE ROZGRYWKI!

11.01.2017  w Hali MCS przy ul. Parkowej odbyły się eliminacje do Mistrzostw Wrocławia w Piłce Nożnej Halowej.
Drużyna ZS 18 w fazie grupowej rozegrała 3 mecze:
ZS 18 : IX LO    0:0
ZS 18 : VIII LO  3:0  (P.Nydza-3)
ZS 18 : ZS 3     0:0
Z 2-go miejsca w grupie awansowaliśmy do półfinału strefy CD, w którym pokonaliśmy zespół VII LO 5:4 (w rzutach karnych). W regulaminowym czasie gry – wynik 0:0. W finale naszej strefy pokonaliśmy zespół SMS Junior 1:0 (gola strzelił K. Nasiłowski). We wszystkich 5 meczach w regulaminowym czasie gry (poza karnymi) nasz bramkarz
Wojciech Wypych wykazał się 100% skutecznością. Drużyna nie straciła żadnej bramki. Z 1. miejsca w strefie awansujemy do Finału Miejskiego, który odbędzie się 19.01.2017.
W ćwierćfinale A będą walczyły drużyny: ZSEiA, LO XI, ZS 18 i LZN.
W ćwierćfinale B : SMS Junior, LO X, LO XII i LO I.
Nasza drużyna grała w składzie: Wojciech Wypych (br), Tomasz Kościelniak, Bartosz Czok, Michał Cieśla, Mateusz Cisowski, Krzysztof Nasiłowski, Bartosz Pobran, Dawid Raputa i Piotr Nydza. Rezerwowym bramkarzem był Marcin Konieczny.
Tekst i fot. – J. Homańczuk

Skip to content