Home » Aktualności » Samorząd Uczniowski ZS 18 chce uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka!!!

Samorząd Uczniowski ZS 18 chce uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka!!!

Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka ma zaszczyt zaprosić dwuosobowe reprezentacje klas do wspólnego wykonania laurek dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Jest to pierwsza tego typu akcja w Zespole Szkół nr 18. Liczymy na Waszą pomoc!!!

Pierwszym zadaniem będzie przygotowanie czterech laurek oraz dwóch żonkili. W wykonaniu kwiatów pomoże podana przez organizatorów instrukcji.

Drugim zadaniem będzie napisanie na osobnej kartce życzeń z okazji święta wszystkich Babć i Dziadków. Te zostaną ocenione w dwóch kategoriach – pomysłowości i poprawności językowej.

Konkurs odbędzie się 23 stycznia (w poniedziałek) w sali 211 na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej, zatem czas na wykonanie zadań to 90 minut. Prosimy o zabranie ze sobą przyborów (pisaków, kredek, farb itp.). Każda drużyna otrzyma kolorowe kartki, na których będzie mogła wykonać zadanie. Uwaga! Zdobyte punkty będą wliczone do ogólnej klasyfikacji Ligi Klas! Zapraszamy!!!

BD

Skip to content