Home » Aktualności » Konkurs Elektryzująca Pasja – edycja 10.

Konkurs Elektryzująca Pasja – edycja 10.

Konkurs Elektryzująca Pasja edycja 10 (.pdf)

ZAPRASZAMY MŁODYCH PASJONATÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE „ELEKTRYZUJĄCA PASJA”

Już po raz dziesiąty ELEKTROTIM S.A. wraz z partnerami społecznymi, w styczniu 2017 r., rozpoczęła poszukiwania największych pasjonatów. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość zgłosić swoje projekty na konkurs Elektryzująca Pasja, w którym za zadanie mają pokazać swoje pasje powiązane z techniką i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe i całkowicie pochłaniające ich hobby. Najlepsi wygrają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz tytuł Największego Pasjonata 2017!

Firma ELEKTROTIM, od 10 lat, organizuje ogólnopolski konkurs Elektryzująca Pasja. Nowością tegorocznej edycji są nagrody pieniężne, które mają być niejako symbolem, że „z pasji można żyć” i z powodzeniem może stać się ona sposobem na zarabianie pieniędzy.

ZADANIE KONKURSOWE „Elektryzującej Pasji” polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego wielką pasję autora pracy. Spośród zgłoszonych prac, specjalnie w tym celu powołane jury konkursowego wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne i wyróżnienia. Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualne, jak i grupowe. Prace – indywidualne lub grupowe (2-5 osób) można zgłaszać do 6 marca 2017r. (Szczegóły w Regulaminie Konkursowym na stronie elektrotim.pl). Spośród zgłoszonych prac jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody. Zwycięzcy i wyróżnieni zostaną ogłoszeni 21 kwietnia 2017r. podczas Gali Finałowej.

indeks

Skip to content