Home » Aktualności » Klasa II TE w Jump World!

Klasa II TE w Jump World!

Przypomnijmy, że 14.03. 2017r. odbyła się w naszej Szkole Olimpiada podsumowująca Projekt Follow Yourself realizowany we współpracy z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania i Fundacją Europejskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych. Uczestniczyło w nim 5 klas Technikum ( II TE, II TME, II TO, III TE, III TME), a zwycięzcami Olimpiady zostali uczniowie kl. II TE. Otrzymali nagrodę w postaci opłaconego wejścia do Jump  World!

W środę (29.03.2017) uczniowie kl. II TE wraz z p. prof. Małgorzatą Opierowiec skorzystali z nagrody i ochoczo podążyli do Parku Trampolin, a tam działo się, oj działo!!!  Skoki, śmiech, zabawa, nurkowanie w basenie z gąbkami, wsady do kosza, które wchodziły “same”, ewolucje akrobatyczne oraz gra w piłkę w czasie skakania na trampolinach – prawdziwa frajda!!! Uczniom tak się podobało, że czekają na kolejne wyjście.

Tekst i fot. – M. Opierowiec

Skip to content