Home » Aktualności » Pomoc naszym rodakom we Lwowie

Pomoc naszym rodakom we Lwowie

W imieniu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie szczytnego celu, jaki jest pomoc naszym rodakom we Lwowie. Sytuacja na Ukrainie jest napięta, niestabilna i niepokojąca. Życie naszych rodaków zamieszkujących Kresy Wschodnie pogarsza się z dnia na dzień. Rosnące koszty utrzymania, wysokie ceny produktów i niskie emerytury zmuszają wiele rodzin do życia na skraju ubóstwa.
W związku z tym razem z Fundacją Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską im. św. Jadwigi organizujemy zbiórkę artykułów higienicznych, chemii gospodarczej i artykułów medycznych dla naszych rodaków, aby mogli godnie spędzić zbliżające się Święta Wielkanocne.

Zbieramy:

–         płyny do mycia naczyń
–         płyny do mycia podłóg
–         ścierki, gąbki
–         płyny do WC
–         płyny do mycia szyb
–         pampersy dla dorosłych nr 3
–         chusteczki nawilżane
–         rękawiczki jednorazowe
–         środki opatrunkowe
–         strzykawki
–         igły, wenflony
–         Sudocrem,  zasypki dziecięce

Z poważaniem
Kazimierz Kimso
Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”

Skip to content