Home » Aktualności » UWAGA! Międzyszkolny konkurs fotograficzny!

UWAGA! Międzyszkolny konkurs fotograficzny!

“NAUKOWA PAJĘCZYNA WSPÓŁPRACY” z Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie fotograficznym “MOTYL JAKI JEST, (NIE) KAŻDY WIE”. Przedmiotem konkursu jest autorskie zdjęcie przedstawiające jeden gatunek motyla. Prace na papierze formatu A3 należy przesłać lub dostarczyć do siedziby organizatora konkursu w terminie 22.05.2017r. (włącznie).
Do 28.04.2017r. należy przesłać w formie elektronicznej wypełnioną kartę uczestnictwa na adres a.kalisz@gim29.wroc.pl
Regulamin konkursu znajduje się na stronie:
http://www.gim29.wroc.pl/storage/File/NPW/REGULAMIN%20KONKURSU%20FOTOGRAFICZNEGO.pdf
Zapraszamy!
motyl
Skip to content