Home » Aktualności » SPOTKANIA Z PRACODAWCAMI

SPOTKANIA Z PRACODAWCAMI

13 czerwca 2017 r. odbyło się 5. Spotkanie Pracodawców współpracujących ze Szkołą. Było ono poświęcone podsumowaniu współpracy, przedstawieniu planów ZS 18 na następny rok szkolny oraz omówieniu zmian w oświacie. Pracodawcy  zapoznali się też z osiągnięciami naszych uczniów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Firm: ARCHIMEDES, ASPA, DONAKO, ELEKTROTIM, GESTAMP, HILTI, JUNGHEINRICH, PARKER, PNEUMAT SYSTEM, SCHUMACHER, SDA, SCHRACK TECHNIK, SODEXO, VOLVO, VOLZ  HYDRAULIK, WIDEX i ZAE oraz Wydziału Elektrycznego i Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej i Centrum Kształcenia Praktycznego.

Pan Dyrektor podziękował wszystkim Pracodawcom, którzy swoimi działaniami wspierali w tym roku szkolnym Zespół Szkół nr 18: „Dziękujemy wszystkim pracodawcom. Dzięki Państwu kształcenie zawodowców w naszej szkole jest pełniejsze i możliwie najbardziej skierowane na potrzeby rynku pracy oraz uczelni wyższych.”

Spotkanie zostało przygotowane przez panią Danutę Matuszewską z zespołem: panie Beata Jamrosz i Joanna Nowak (organizacja spotkania i przygotowanie uczniów), pan Tomasz Jarosz (multimedia, muzyka) oraz pan Marek Jama (zdjęcia).

Skip to content