Home » Aktualności » Targi Pracy 2017 w naszej Szkole

Targi Pracy 2017 w naszej Szkole

26 kwietnia 2017 r. odbyły się w naszej Szkole, już po raz trzeci, TARGI PRACY dedykowane uczniom klas III i IV Technikum. Przebiegały w 2 częściach:

– część 1. – prezentacje Firm (w auli),

– część 2. – spotkania indywidualne Pracodawców z uczniami przy przygotowanych stoiskach promocyjnych (sala gimnastyczna)

Firmy znakomicie przygotowały się do spotkania z naszymi uczniami. W Targach wzięli udział przedstawiciele Pracodawców: ARCHIMEDES, DONAKO, ELEKTROTIM, GESTAMP, HILTI, JUNGHEINRICH, PARKER, PNEUMAT SYSTEM, SCHUMACHER, SDA, SCHRACK TECHNIK, SODEXO, VOLVO, VOLZ HYDRAULIK, WIDEX i ZAE. Wiele rozmów rozpoczęło etap rekrutacji do wymienionych Firm.

O znakomitą i profesjonalną atmosferę Targów zadbali organizatorzy: pani Danuta Matuszewska z zespołem: panie Beata Jamrosz i Joanna Nowak (organizacja spotkania i przygotowanie uczniów), panowie Tomasz Jarosz i Ryszard Otocki  (multimedia , muzyka), panowie Mirosław Marcińczak, Zbigniew Jarczak i Michał Jasiński i panowie konserwatorzy (przygotowanie sali targowej ), pan Marek Jama (zdjęcia).

Skip to content