Home » Aktualności » Konkurs na najbardziej pomysłową dynię HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

Konkurs na najbardziej pomysłową dynię HALLOWEEN – rozstrzygnięty!

W dniach 23 – 27 października 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w ramach VI edycji Ligi Klas konkurs z okazji Halloween.  Jak wiemy, nazwa Halloween jest najprawdopodobniej skróconym AllHallows’E’en, czyli wigilią Wszystkich Świętych. Do konkursu zgłosiły się dwuosobowe reprezentacje 20 klas z 21. Zadaniem uczniów było wykonanie lampionu wydrążonego z dyni – oczywiście techniką dowolną. Drużyny dzielnie walczyły o wejście na podium i zdobycie punktów dla klasy.

A oto finaliści!

  • I miejsce – kl. II TE (26 punktów),
  • II miejsce – kl. II ee (20 punktów),
  • III miejsce – kl. II TME (16 punktów).
  • wyróżnienie (IV miejsce) – kl. 2TOK (14 punktów)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a przyznane punkty zostaną wliczone do międzyklasowej rywalizacji w ramach VI edycji Ligi Klas. Gratulujemy!

Oto przyznane punkty do VI edycji Ligi Klas:

wyniki

Skip to content