Home » Aktualności » Konkurs dotyczący kampanii edukacyjnej HIV/AIDS rozstrzygnięty!

Konkurs dotyczący kampanii edukacyjnej HIV/AIDS rozstrzygnięty!

14 listopada 2017 r. Samorząd Uczniowski zaprosił czteroosobowe reprezentacje klas do udziału w konkursie dotyczącym kampanii edukacyjnej HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową. Konkurs odbył się we wtorek w sali 208, podczas 5. godziny lekcyjnej. Zadaniem uczniów było odpowiedzenie na 35 pytań testowych przygotowanych przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Przyznane punkty wliczone zostały do VI edycji Ligi Klas. Na najlepszych uczniów czekały nagrody rzeczowe oraz udział w finale kampanii pod nazwą „Wrocławski test wiedzy na temat HIV/AIDS” na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego. A oto szczegółowe wyniki:

Gratulujemy!
Tekst i fot. – R. Grzybowska

Skip to content