Home » Aktualności » Pierwsze zaproszenia na Bal studniówkowy wręczone!

Pierwsze zaproszenia na Bal studniówkowy wręczone!

12 grudnia 2017 r. tegoroczni maturzyści, elegancko ubrani, rozpoczęli wręczanie zaproszeń na Bal Studniówkowy. Rozpoczęli, bo część nauczycieli  była dzisiaj nieobecna, ale co się odwlecze… A studniówka odbędzie się w bardzo eleganckim lokalu GLAMOUR przy ul. Ruskiej, w sobotę 13 stycznia 2018 r. Uczniowie klas IV TE, IV TME i IV TO od początku uczęszczania do naszej szkoły  mogli liczyć na swoich wychowawców, którzy wspierali ich także dzisiaj. Pani prof. E. Sidor pomogła wykonać zaproszenia, p. prof. B. Jamrosz służyła pomocą w sprawnym zorganizowaniu wręczania zaproszeń, a p. prof. R. Gaweł zadbał o to, by z tego wydarzenia powstał fotoreportaż. To był miły dzień!

 Tekst – E. Sidor, fot. – D. Czepiel, Sz. Krupa

Skip to content