Home » Aktualności » Olimpiada podsumowująca projekt LABORATORIUM INSPIRACJI

Olimpiada podsumowująca projekt LABORATORIUM INSPIRACJI

19 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada podsumowująca projekt LABORATORIUM INSPIRACJI. Wzięli w niej udział reprezentanci klas uczestniczących w projekcie: 2TE, 2 TME, 2 TEO, 2 TOK i 3 TOD. Pięcioosobowe zespoły rywalizowały, wykonując siedem zadań o różnym stopniu trudności i różnej punktacji. Wszyscy bardzo się przykładali i w większości zadań uzyskali maksymalną ilość punktów. Zadania dotyczyły poruszanych na comiesięcznych spotkaniach zagadnień, w tym planów, wartości, relacji z innymi ludźmi, samooceny i pasji. Zespoły wykonały m.in. plakaty prezentujące pasje uczniów w klasie. Projekt realizowany we współpracy z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania rozpoczął się jeszcze w kwietniu ubiegłego roku szkolnego. Przed ogłoszeniem wyników specjalne podziękowania od prowadzących otrzymała za liderowanie p. Wanda Hadziewicz (przypis red.) Zwyciężyła reprezentacja kl. 3 TOD, wygrywając dla całego zespołu klasowego vouchery do kina Nowe Horyzonty. Wspólne stawianie czoła różnym wyzwaniom w czasie olimpiady okazało się niezwykle emocjonujące, a różnice w punktacji były naprawdę niewielkie. Wszyscy uczniowie klas uczestniczących w projekcie otrzymali w czasie jego trwania fantastyczne segregatory z materiałami do refleksji i zabawy.

Tekst – W. Hadziewicz, fot. – E. Sidor

Skip to content