Home » Aktualności » Mateusz Adamowicz z klasy 3TME wygrał iPada!

Mateusz Adamowicz z klasy 3TME wygrał iPada!

Mateusz Adamowicz z klasy 3TME po raz kolejny udowodnił, że warto uczyć się programowania w nowoczesnych językach, tworzyć interaktywne strony internetowe, czy zgłębiać tajniki algorytmicznego rozwiązywania problemów. W konkursie na projekt dotyczący ochrony środowiska Mateusz odniósł wspaniały sukces i został nagrodzony za pracę na temat ochrony pszczół. Wykorzystując takie technologie i języki jak HTML, CSS, Bootstrap oraz JavaScript, przygotował stronę internetową, za którą został uhonorowany wspaniałą nagrodą w postaci przedstawionego na zdjęciach iPada. Konkurs odbywał się pod patronatem Fundacji Media 3.0 w ramach projektu Apki.org, który daje szansę wzięcia udziału w darmowych szkoleniach z zakresu programowania w językach C++, C#, JavaScript, Python oraz Ruby.

Gratulujemy sukcesu i kibicujemy podczas kolejnych zmagań m.in. w ramach Ligi Niezwykłych Umysłów!

Tekst – T. Jarosz

Skip to content