Home » Aktualności » Podsumowanie akcji charytatywnej

Podsumowanie akcji charytatywnej

W ostatnim czasie Samorząd Uczniowski przeprowadził w Zespole Szkół nr 18 akcję charytatywną, której głównym celem było zebranie funduszy na zakup najpotrzebniejszych produktów spożywczych oraz środków czystości dla potrzebujących rodzin. Do akcji bardzo chętnie przyłączyli się nasi uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, pracownicy obsługi i administracji, a przede wszystkim RODZICE naszych uczniów!!!

Udało nam się uzbierać  1 123 zł.– za co bardzo dziękujemy!!!

DZIĘKI WASZEJ POMOCY OBDAROWALIŚMY AŻ OSIEM RODZIN ORAZ FUNDACJĘ TRATWA!!!

Dodatkowo każda klasa poproszona była o przyniesienie artykułów spożywczych oraz środków czystości w ramach międzyklasowej rywalizacji Ligi Klas. W akcji wzięło udział dziewięć klas.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 2TEO – która wydała 187,56 zł. na niezbędne produkty, drugie miejsce zajęły klasy 2TE, 2TME – w tych klasach, prawie każdy uczeń przyniósł produkty spożywcze, higieniczne czy słodycze. Trzecie miejsce przypadło klasom: 3TE4 oraz 3TOD Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel z serca dziękujemy. To dzięki Wam w paczkach niczego nie zabrakło. Wszystko, począwszy od produktów spożywczych, środków czystości, higienicznych, a przede wszystkim słodycze, zostały podzielone, a następnie spakowane przez członków Samorządu Uczniowskiego wraz z jego opiekunem.

W poniedziałek 18 grudnia szlachetne paczki zostały przekazane rodzinom. Było wiele wzruszeń i niekończących się podziękowań.

A trzy dni wcześniej –  15 grudnia 2017 r. przekazaliśmy Stowarzyszeniu Tratwa produkty spożywcze, z których zostanie przygotowana „Wigilia dla Samotnych” w Zajezdni Dąbie. Za okazany gest życzliwości otrzymaliśmy już podziękowania od organizatorów wydarzenia.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim za wsparcie wszystkich świątecznych akcji.

Tekst – R. Grzybowska, fot. – członkowie SU

Skip to content