Home » Aktualności » Bieg przełajowy naszych uczniów

Bieg przełajowy naszych uczniów

27.03. 2018 r. przy niemal zimowej pogodzie odbyły się na kąpielisku Morskie Oko we Wrocławiu zawody w ramach Finału Dolnośląskich Igrzysk Licealiady w biegach przełajowych. ZS 18 reprezentowali: Jakub Socha z II TEO, John Dogbe i Dawid Gałka z II TE, Wojciech Melka z IE, Wojciech Wypych z II om, Norbert Kubicz i Wiktor Zięcina II TME, Jakub Machay i Sebastian Uniejewski z III TOD. Nasi uczniowie startujący w biegu na 2 km uplasowali się w pierwszej 30, zdobywając punkty dla ZS 18 w ogólnej klasyfikacji szkół średnich. Najlepszym z naszych reprezentantów okazał się John Dogbe, drugi na metę przebiegł Norbert Kubicz, a trzeci – Wojciech Wypych. Wszystkim lekkoatletom serdecznie gratulujemy!

Tekst i fot. – M. Plan

Skip to content